Čajovňa a kníhkupectvo so srdcom

Prečo „so srdcom“? Zastávame teóriu, že ak do vecí alebo práce vkladáme svoje srdce, nadobúdajú hlbší význam, vytráca sa zhon a stres, čas aj priestor a do popredia sa dostáva výnimočnosť prítomného okamihu.

Výnimočnosť prítomného okamihu, príjemnú atmosféru, vôňu a čaro sviečok, šálku lahodného čaju či kávy s domácim koláčikom si môžete naplno vychutnať v „starých Bánovciach“, ktorými sme sa inšpirovali pri zariaďovaní interiéru. Veľká dobová tapeta vás prenesie do úzkej uličky s výhľadom na kostol, kde auto prejde jedenkrát za deň. Posedieť si môžete v „našej obývačke“ pri unikátnej zbierke Leninových spisov, či v prítmí „starej čajovne“ s policami plnými čajov a bylín.

Čas, ktorý u nás strávite, si môžete vyplniť dobrou knihou z políc nášho malého kníhkupectva. Ponúkame vám knižky pre najmenších, literatúru pre deti a mládež, ženské romány súčasné i historické, dobrodružné romány, detektívky, krimi, fantasy, knižné trilery, biografie a autobiografie, cestopisy, literatúru faktu, odbornú literatúru a encyklopédie rôzneho druhu, knihy poézie, citátov a výrokov slávnych, ezoteriku a množstvo ďalších.

 

Naša ponuka

Ponúkame vám efektívne využitie náhradného plnenia v zmysle Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti.