Harmoni

Technická dielňa

Technická dielňa

Ak patríte k zamestnávateľom, ktorí zamestnávajú viac ako 20 zamestnancov a nemáte možnosti zamestnávať ľudí so zníženou pracovnou schopnosťou (3,2% z celkového priemerného počtu zamestnancov za rok), ste povinní podľa Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti odviesť štátu 0,9-násobok celkovej ceny práce za každého chýbajúceho zamestnanca so ZPS. Ak zadáte zákazku našej technickej dielni, vyhnete sa platbám do štátneho rozpočtu, ušetríte svoje financie a získate služby, ktoré budú pre vašu firmu prínosom. Spolupracujeme s nadnárodnými spoločnosťami, ktoré si zadaním zákazky uplatňujú náhradné plnenie v plnej výške.

Certifikát STN EN ISO 9001:2016 / EN ISO 9001:2015

Naše každodenné činnosti:

  • montáž a predmontáž komponentov jemnej mechaniky pre automobilový priemysel (napríklad: navliekanie tesnení a podložiek na skrutky)
  • baliace činnosti – príprava baliaceho materiálu na použitie (napríklad: skladanie kartónových škatúľ pre potravinový priemysel, úprava špeciálneho baliaceho materiálu /na požadovanú veľkosť/ určeného na balenie svietidiel v automobilovom priemysle)
  • úprava a údržba spotrebného materiálu (napríklad: čistenie /odlepovanie a nalepovanie/ etikiet na plastový označovač tovaru pre odevný priemysel)
  • kontrola a drobné úpravy výrobkov gumárenského priemyslu

Vnútorná politika:

  • zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilnosť, priateľské pracovné prostredie, fundovanosť, precíznosť, skúsenosti, stály rozvoj zručností
  • dodanie služieb na základe objednávok alebo rámcových zmlúv o spolupráci
  • 30-dňová doba splatnosti vystavených faktúr
  • vlastný dovoz a odvoz materiálu menších rozmerov vždy s dodržaním termínov

Dôležité

Ponúkame vám efektívne, až 100% využitie náhradného plnenia  v zmysle Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti.

Nezabudnite, že zadaním zákazky chránenej dielni v zmysle vyššie uvedeného zákona podporujete zamestnávanie ľudí so zdravotným obmedzením, ktorí nemajú takmer žiadne uplatnenie na trhu práce a nestojí vás to jediný cent.

Bližšie informácie u Maťky

+421 905 210 325, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
v čase od 9,00 hod. do 16,00 hod.

Digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu